Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gripi i derrit

‘Kam kaluar edhe GRIPIN E DERRIT’, Kryemadhi: Nuk të mbrojnë nga COVID tanket që nxori kryeministri me kanotiere, neve na thonë jeni bërë si...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në “Real Story” është shprehur se përveç koronavirusit, ka kaluar edhe gripin e derrit. ...

Nuk mjaftoi COVID-i, Kina mund të përballet me pandeminë e gripit të derrit

Kina ende nuk e ka marrë veten nga pandemia COVID-19, pasi në Pekin shumë zona janë izoluar për shkak të shpërthimit të një vale...

Greqi, shkon në 91 numri i viktimave nga gripi i derrit

Në Greqi situata është alarmante për arsye se virusi AH1N1 ka shënuar sot e viktimën e 91-të të saj.    Nga...

Agravon gripi i derrit, një tjetër pacient në gjendje të rëndë

Një 60 vjeçar i prekur nga virusi AH1N1 është në gjendje të rëndë për jëtën. Prej tre ditësh 60-vjeçari ndodhet në...

ALARMI, gripi i derrit merr përmasa të frikshme, 39 të vdekur në Greqi 165 në gjendje të rëndë

Gripi i derrit në Greqi ka marrë përmasa të frikshme. 39 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e virusit AH1N1 dhe...

Vdes e moshura në Senatorium, shkon në 4 numri i viktimave nga gripi i derrit

Një 75 vjecare ka humbur jetën në spitalin "Shefqet Ndroqi" si pasojë e virusit AH1N1, i njohur ndryshe si gripi i derrit. ...

Humb jetën 38-vjeçari në Sanatorium, ISHP: Jo nga gripi i derrit

Në spitalin e Sanatoriumit, ‘Shefqet Ndroqi’, ditën e sotme ka humbur jetën 38 vjeçari Hasan Ekmekçiu nga Elbasani. Sipas mjekëve viktima...

3 viktima nga gripi i derrit, mjeku i QSUT jep informacionet e rëndëshishme: Parandalimi është VAKSINIMI

3 viktima janë shënuar në kryeqytet si pasojë e gripit të derrit. Sakaq, mjeku i njohur i QSUT Tritan Kalo jep disa informacione të...

8 të prekur nga gripi i derrit në Vlorë, mes tyre një fëmijë

Drejtoria Rajonale e Shëndetit Publik në Vlorë konfirmon se në këtë qytet janë shënuar tetë raste me virusin AH1N1, ose të njohur ndryshe si...

Shënohet viktima e tretë nga gripi i derrit, 37 vjeçari vdes te Shefqet Ndroqi

Ditën e sotme është shënuar dhe viktima e tretë nga gripi i derit në spitalin Shefqet Ndroqi. Mësohet se viktima e...

Lajmet e fundit