Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grigor zoraqi

HUMBËM NJË NJERI TË MADH/ Eliona Demaliaj ‘homazh’ për ndarjen nga jeta të Grigor Zoraqit: Kërkues shkencor, pedagog dhe gjenetist i shkëlqyer

Prof.asc Eliona Demaliaj, njëherazi drejtore e SUOGJ  “Mbretëresha Geraldinë”, i ka dedikuar një shkrim homazh një prej figurave më të lartësuara të mjekësisë shqiptare,...

Lajmet e fundit