Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grigor Joti

10 më të pasurit e Shqipërisë, këto janë “perandoritë” e ndërtimit, naftës dhe medias që ata zotërojnë

Fondacioni për Liri Ekonomike publikoi sot listën me 19 personat më të pasur në Shqipëri. Lista nuk kishte shumë ndryshime nga vitet e kaluara...

Lajmet e fundit