Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grigles mucollari

Arrestohet Grigles Muçollari, ish-zëdhënësja e Berishës poston videon

Pas përplasjes mes protestuesve dhe policisë gjatë  protestës së sotme në parkun e liqenit është arrestur edhe anëtari i këshillit kombëtarë të Partisë Demokratike...

Lajmet e fundit