Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grida Duma

Grida Duma: Preferoj të bëj debat me një burrë, më duket e shëmtuar kur debatojnë dy gra

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Grida Duma, është shprehur se nuk i pëlqen të debatojë me një grua.Ajo tha...

Rrëfimi ndryshe i Grida Dumës: Emisionet politike i shoh duke bërë gira

Kandidatja për deputete e PD-së në Qarkun e Tiranës, Grida Duma ka bërë një interviste ndryshe nga herët e tjera. Ajo i është përgjigjur pyetjeve...

Grida Duma padit në gjykatë Erion Veliajn, e akuzon për shpifje

Kandidatja e PD-së, Grida Duma ka paditur në Gjykatën Penale kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në një prononcim për mediat, Duma tha se...

Pas përballjes së Grida Dumës me Elisa Spiropalin, socialistët marrin vendimin drastik: Nuk do ketë më debate me kundërshtarët në emisione

Gazetari Endri Xhafo ka zbuluar vendimin që Partia Socialiste ka marrë për pjesëmarrjen e kandidatëve të saj në emisione.Sipas tij, socialistët kanë vendosur që...

‘Je një kombinim mes Palokës dhe Nokës’, ashpërsohen tonet në studio, Duma i kthehet Spiropalit: Pusho tani! Pusho se…

Debati mes znj.Duma dhe Spiropali ka agravuar së tepërmi në emisionin “Log”. Duma i konsideroi projekte 3 dhe 4D ato të...

Duma bën denoncimin ‘Live’: E shikoni këtë vilën 3-katëshe në Rrogozhinë? Është e babait të administratores, po e përdor për…

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka denoncuar “live” në emisionin “Log” rastin e një abuzimi administrativ në Gosë të Rrogozhinës. Ajo...

‘Nëse nuk pushon s’do të lë të flasësh’, DEBAT i fortë me ‘kërcënime’ mes zonjave, gazetari: Ju lutem mos u zini

Si rrallë herë, Grida Duma e teta në listën e PD në Tiranë është në një përballje politike me ministren e Shtetit për Marrëdhëniet...

‘Qen bir qeni’, Grida Duma ‘bashkohet’ me sharjet kundër Ramës në Elbasan, i publikon VIDEON

Kandidatja për deputete e PD-së, Grida Duma ka shpërndarë një video në rrjetet sociale, ku militantët e PD-së i drejtojnë sharje të ndryshme kryeministrit...

I nxorri foton me mikrofon Grida Dumës, Spiropali mbron Ramën: S’ishte seksiste, ne kemi kohë që dëgjojmë gjuhën e tyre denigruese dhe bullizuese

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali komentoi akuzat ndaj kryeministrit Rama për ish-deputeten demokrate, Grida Duma. Spiropali është...

Grida Duma mesazh ndryshe në prag të Vitit të Ri: Duhet të lëmë pas shumëçka, të drejtuar drejt një viti e kohe tjetër (VIDEO)

Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka ardhur me një mesazh ndryshe për shqiptarët në prag të ndërrimit të viteve.   ...

Lajmet e fundit