Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
3.6kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grida Duma thirrje demokratëve: Asnjë minutë për tu humbur

Grida Duma thirrje demokratëve: Asnjë minutë për tu humbur, duhet të protestojmë për largimin e Ramës

Ish-deputetja e PD, Grida Duma u ka bërë thirrje të gjithë demokratëve që të jenë në mbrojtje të vetes dhe shqiptarëve. ...

Lajmet e fundit