Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grida Duma: Protestën e opozitës do ta kishte zili çdo vend perëndimor

Grida Duma: Protestën e opozitës do ta kishte zili çdo vend perëndimor

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma shprehet se protesta e fundit e opozitës ishte e kuruar nga pikëpamja e imazhit dhe mesazhi që dha, ndaj...

Lajmet e fundit