Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

GRIDA DUMA prezanton platformën dhe ngjall kërshërinë e të gjithëve

‘Koha për politikë’, GRIDA DUMA prezanton platformën dhe ngjall kërshërinë e të gjithëve

Ish-deputetja e PD Grida Duma, krahas politikës ka një pasion të madh për librat. Pas botimit të parë eseistik “Perspektiva liberale,...

Lajmet e fundit