Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grida Duma ; politike ; pergjimet ; pergjime ministrash

Grida Duma paralajmëron: Ka përgjime të tjera të ministrave dhe funksionarëve të lartë

Partia Demokratike disponon të tjera përgjime, ku janë të përfshirë zyrtarë të tjerë të lartë të mazhorancës. Kështu u shpreh ish-deputetja...

Lajmet e fundit