Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grida duma, olti curri, monika kryemadhi

Nga kampingu i Jalës me të rinjtë e LRI, Grida Duma FOTO me Kryemadhin dhe blogerin e njohur

Blogeri i njohur Olti Curri ka shpërndarë pasditen e sotme në rrjetet sociale foto ku shihen bashkë ish-deputetja Grida Duma dhe kryetarja e LSI...

Lajmet e fundit