Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Grida Duma dhe Sali Berisha

“Këshilltarët mizerabël”, Grida Duma kundër Berishës, ja raporti im me ish-kryeministrin

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Kjo Javë”, duke folur për mendimin e saj në lidhje...

Lajmet e fundit