Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greve te henen

Shkollat në KAOS të hënën, bllokohet trafiku për shkak të grevës: Merrni masa

E hëna pritet të jetë një ditë e ngarkuar e plot stres për prindërit dhe fëmijët e tyre që përdorin transportin e furgonave për...

Lajmet e fundit