Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greve minatoret

Minatorët grevistë rrëmbejnë dhe rrahin për vdekje zëvendësministrin e Brendshëm të Bolivisë

Një grup minatorësh që prej disa ditësh kishin hyrë në grevë pas uljes së ndjeshme të rrogave, kanë rrëmbyer dhe rrahur për vdekje zëvendësministrin...

Lajmet e fundit