Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greve furgonat te henen

Shkollat në KAOS të hënën, bllokohet trafiku për shkak të grevës: Merrni masa

E hëna pritet të jetë një ditë e ngarkuar e plot stres për prindërit dhe fëmijët e tyre që përdorin transportin e furgonave për...

Lajmet e fundit