Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greva e urise se ps

FOTOT E RRALLA/ Sot ministra e deputetë por shikoni si kanë qenë GREVISTËT socialistë (Kush janë miqtë e hershëm të Ramës, sot ‘armiq’)

Fotografi Agim Rama hap arkivat dhe na kthen pas në kohë, fiks 10 vite më parë nga nisja e grevës së urisë së Partisë...

Lajmet e fundit