Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

Greta Koci

Greta, Eni dhe Sofi në “Zonë e Lirë”, djali mbyll sytë i “tmerruar”, aktori: Ça do ketë parë?

Një foto e këngëtareve Greta dhe Eni Koçi me Sofinë, asistente në emisionin “Zonë e Lirë” është duke u komentuar masivisht në profilin e...

“I besova”, Greta Koçi pubikon këngën e re (Video)

Këngëtarja Greta Koçi ka publikuar sot këngën e saj më të re të titulluar “I besova”, muzikën e së cilës e ka bërë GM...

Lajmet e fundit