Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Greta Koci

Keni qenë gjithnjë kurioz për moshën e Greta Koçit? Ja sa vjeç mbushi ajo sot (VIDEO)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e talentuar Greta Koçi sot sot feston ditëlindjen. Ajo gjithnjë ka qenë e rezervuar për të...

Greta Koçi paska verbuar dikë nga dashuria!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi prej disa kohësh ka vendosur të qëndrojë në pauza me projektet e saj muzikore.  ...

FOTO EKSKLUZIVE/ Grabitën 250 milionë lekë te ‘Kristali’, të arrestuarit janë vëllai dhe i dashuri i GAZETARES së SHOW-ut televiziv

Ditën e sotme policia ka arrestuar dy persona, të cilët kanë ndjekur dhe i kanë vjedhur mbi 250 milionë lekë nga makina e...

Greta Koçi feston sot ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush këngëtarja

Kur bëhet fjalë për Greta Koçin të gjithëve i shkon ndërmend mosha e saj, për të cilën përflitet shumë. Një ndër...

Greta Koçi përlotet live në emision, ja çfarë i ndodhi këngëtares (VIDEO)

Këngëtarja Greta Koçi ishte një nga të ftuarat speciale të emisionit ‘E Diell’ në ‘Top Channel’ pasditen e sotme. Këngëtarja është...

Greta Koçi publikon këngën e re, bashkëpunim me Danin (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Greta Koçi ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor. Ajo ka bashkëpunuar me këngëtarin e njohur Ramadan Krasniqi –...

Greta Koçi e thotë publikisht, zbulon tre kriteret që duhet të ketë mashkulli i saj i jetës

Këngëtarja e njohur Greta Koçi ka zhvilluar së fundmi në profilin e saj në Instagram një quiz për ndjekësit, me opsionin më të ri...

‘Sa merr për një koncert?’, Greta Koçi: Pyetje me spec… (FOTO)

Greta Koçi është një nga këngëtaret e skenës shqiptare, që është munduar ta mbaj gjithmonë larg jetën private.  Ajo ka folur...

‘E kuqe’, Greta Koçi publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Greta Koçi ka publikuar dje këngën e saj më të re. 'E kuqe', është titulli i këngës...

Habit Greta Koçi: Do të bëhem nënë… (FOTO)

Greta Koçi është  një ndër këngëtaret më aktive të  momentit. Ajo herë pas here publikon këngë, të cilat kthehen në hite....

Lajmet e fundit