Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Greta Koçi tregon pse u largua nga PD

Greta Koçi tregon pse u largua nga PD: Duhej një shkëputje që unë të …

Këngëtarja e njohur Greta Koçi e ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ka treguar dhe për largimin e saj nga Partia Demokratike....

Lajmet e fundit