Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Greta Koçi flet për përjetimin ndaj tërmetit

‘Jemi të vegjël para Zotit’, Greta Koçi flet për përjetimin ndaj tërmetit

Ndonëse ka kaluar një javë që nga tërmeti i 26 Nëntorit, ai vazhdon të jetë tema kryesore si në realitet ashtu dhe në rrjetet...

Lajmet e fundit