Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greta dhe denisi

Njihuni me të gjithë banorët e Big Brother Albania 9 (Foto)

Big Brother Albania 9 nisi mbrëmjen e djeshme rrugëtimin e tij. Banorë të rinj, sfida dhe rregulla të reja, kjo është githçka që do...

Lajmet e fundit