Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Gresa Hasa

Aktori Laert Vasili tenton të largohet nga emisioni, aktivistja: Klishe seksiste të jashtëzakonshme

Aktori Laert Vasili i ftuar në ‘360 Gradë’, ka debatuar ashpër me aktivisten Gresa Hasa. Ai në diskutim e sipër për...

Aktivistja e Lëvizjes për Universitetin: Kush na barazon me PS-PD-LSI, është idiot

“Kush barazon Lëvizjen Për Universitetin me PS-PD-LSI në rastin më të mirë është idiot, në rastin më të keq, idiot i lig”. ...

Denoncimi i studentes: Ka pedagogë që kërkojnë favore seksuale për një provim

Studentja dhe aktivistja Gresa Hasa thotë se përveç parave, ka pedagogë që kërkojnë edhe favore seksuale në këmbim të dhënies së provimit për studentët....

Aktivistja: Më vjen keq por ne nuk do ta shpëtojmë teatrin, jemi të paorganizuar, pa pushtet, pa para…

Aktivistja Gresa Hasa, një nga protestueset kundër prishjes së Teatrit Kombëtar thotë se godina nuk do shpëtojë nga prishja. Por, Hasa...

“Mos vrit gruan o k*r!” Gresa Hasa, vajza që “shkundi” opinionin publik ka një tjetër mesazh

Nga Anta Muçaku "Nuk mund të presim më. TANI është koha për reagim konkret”! Kështu shprehet e vendosur Gresa Hasa, vajza që...

Lajmet e fundit