Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gresa behluli

Kryeministri me bashkëshorten ‘e djegin’ në dasmën e këngëtares shqiptare, publikohen PAMJET

Ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave dasma e këngëtares së njohur Gresa Behluli. Në dasmën madhështore të Gresës ishin...

Askush nuk e priste, këngëtarja e famshme zbulon në trasmetim direkt DATËN e martesës

Gresa Behluli është njëe ndër këngëtaret më të njohura të Kosovës., njëkohësisht dhe e bija e divës së muzikës popullore Shkurte Fejzës. ...

Lajmet e fundit