Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grequ

Publikohen shifrat e fundit të Covid-19 në Greqi

Greqia ka shënuar një rritje të lehtë të rasteve me Covid-19 krahasuar me ditët e kaluara. Në 24 orët e fundit...

Shqiptarët e mbetur mes Greqisë dhe Shqipërisë nisin protestën, bllokojnë rrugën e kamionëve me mallra: Duam zgjidhje

Shqiptarët të cilët kanë mbetur të bllokuar dhe pa zgjjdhje, në zonën mes Shqipërisë dhe Greqisë, kanë filluar protestën. Ata kanë...

Drogë nga Shqipëria në Greqi, arrestohen dy shqiptarë

58 kilogram marijuanë janë sekuestruar në kufirin greko-shqiptar. Nga operacioni i zhvilluar në Kozan është ndaluar një automjet që vinte nga...

Lajmet e fundit