Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greqia financon

Financimet sekrete greke, Artan Hoxha: Të nisë menjëherë hetimi

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bërë edhe thirrje për hapjen e hetimeve për këtë çështje. “Duhet të nisë hetimi kryesisht për...

“Ja mediat dhe analistët që financohen nga fondi sekret i MPJ-së greke”

Ditën e sotme një artikull i publikuar në një gazetë greke, mbi fondin sekret të Ministrisë së Jashtme Greke që ka financuar media e...

Financime sekrete në Shqipëri: Prokuroria e Athinës nis hetimet për rrjedhjen e informacionit shtetëror

Prokuroria në Athinë ka nisur hetimet pas publikimit në mediat greke të një artikulli që hedh dritë mbi miliona euro të financuara në Ballkan,...

Lajmet e fundit