Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Greqia e permbytur

Deri tani 15 të vdekur, shikoni përmasat katastrofike të përmbytjeve në Greqi

Në Greqi ditën e sotme ka ndodhur një nga përmbytjet më të mëdha të kohëve të fundit. Stuhi të fuqishme dhe erëra të...

Numri i viktimave shkon në 14-të, por për Greqinë ka një tjetër lajm të keq

Qendra e Greqisë është përfshirë nga një valë e fortë rreshjesh dhe stuhish që kanë shkaktuar përmbytje në shumë zona. Tashmë...

Lajmet e fundit