Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greqi maqedoni

Marrëveshja me Greqinë, çfarë do të ndodh me përmendoret në Shkup

Përmendoret kontestuese që janë pjesë e projektit kundërthënës “Shkupi 2014”, përfshirë edhe atë të Aleksandrit të Madh në sheshin kryesor të qytetit, pritet të...

Përplasje mes refugjatëve dhe policisë në kufirin me Greqinë, viktima nga të dyja palët

Mijëra refugjatë te kampit të Idomenit kanë tentuar ditën e sotme që të kalojnë me forcë gardhin që ndan kufirin grek me atë të...

Emigrantët, 20 oficerë të policisë kufitare italiane mbërrijnë në vendin tonë me kërkesë të autoriteteve shqiptare

20 efektivë të policisë kufitare italiane do të bërrijnë në Shqipëri në 15 mars për të ndihmuar në forcimin e kufijve të vendit. Dergimi...

Lajmet e fundit