Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Greqi: I del makina nga rruga, arrestohet shqiptari me 161 kg drogë

Greqi: I del makina nga rruga, arrestohet shqiptari me 161 kg drogë

Policia greke ka arrestuar një shtetas shqiptar, pasi është kapur me 161 kilogramë drogë.  Mësohet se shqiptari nuk i ndaloi postbllokut, dhe më...

Lajmet e fundit