Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greqi droge

Pranga shqiptarit dhe grekut, kapen në Janinë me 128 kg kanabis

Një shtetas shqiptar dhe një grek janë arrestuar në flagrancë nga policia helene teksa po transportonin drogë me dy automjete. Aksioni...

Shqiptari kapet në Greqi me 14 kg kanabis, pas një orë ndjekje nga policia

Policia greke ka pikasur një mjet që vinte me shpejtësi nga kufiri me Shqipërinë dhe është vënë në ndjekje të tij. Sipas burimeve, në...

Shkatërrohet rrjeti i drogës Shqipëri-Greqi-Holandë, sekuestrohen sasi të mëdha kanabisi

Policia greke ka arrestuar në Athinë një 25-vjeçar grek të cilit i janë sekuestruar në makinë 12 pako me 78 kilogram dhe 850 gram...

Trafik droge Shqipëri – Greqi, shkatërrohet rrjeti, sekuestrohen 176 kg marijuanë

Policia greke ka ndërmarrë tre aksione të ndryshme antidrogë gjatë ditës së sotme duke shkatërruar një rrjet ndërkombëtar të trafikut të drogës të përbërë...

Lajmet e fundit