Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greqi; covid; rajon; dogana

Greqia vendos rregulla të reja, ja si mund të udhëtoni drejt vendit fqinj nga nesër

Greqia ka vendosur rregulla të reja dhe strikte për udhëtimin nga vendet e rajonit të Ballkanit. Pas shtimit të rasteve me...

Lajmet e fundit