Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greqi bankat

Greqia akuzon Turqinë: Sulm të koordinuar në kufijtë tokësorë dhe detarë, janë trafikantë të emigrantëve

Zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas foli për një sulm të koordinuar në kufijtë tokësorë dhe detarë nga Turqia, duke e cilësuar qeverinë turke...

Shkoi të festonte te fëmijët në Greqi, i moshuari shqiptar gjendet i vdekur në plazh (FOTO)

Një shqiptar i moshuar është gjetur i vdekur në një ishull të Greqisë disa ditë pasi ishte shpallur i zhdukur. Shqiptari,...

Greqia ‘shpëton’ për pak, arrin marrëveshjen me kreditorët

Greqia kumtoi se ka arritur marrëveshje me përfaqësues të kreditorëve në suaza të rishikimit të tretë të programit për ndihmë që do t’i përcaktojë...

Dështon takimi i Eurogrupit, Greqia nuk paraqet propozimet

Duket se takimi i ditës së sotme i Eurogrupit nuk ka dhënë rezultate, pasi Greqia ka dështuar të paraqesë propozimin e ri për zgjidhjen...

Lajmet e fundit