Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greq

Mashtrim dhe shitje droge, ekstradohen nga Greqia në Shqipëri një burrë e një grua

Specialistët e Interpol Tirana kanë ekstraduar nga Greqia në Shqipëri shtetasi E. Sh, 31 vjeç dhe F. Xh., 69 vjeçe. Shtetasi...

Lajmet e fundit