Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grepa

Vidhnin energjinë me grepa në Elbasan, kallëzohen në Prokurori 7 abonentë

Në kuadër të kontrolleve ndaj abonenteve debitore dhe atyre që vjedhin energjine elektrike, OSHEE e Elbasanit ka zbuluar dhe dërguar në prokurori 7 abonente....

Lajmet e fundit