Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

grep

OFL hedh ‘grepin’ në Tiranë, kush janë të dënuarit për VJEDHJE dhe KULTIVIM DROGE që kanë 48 orë kohë (EMRAT)

OFL u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 2 të dënuarve në Tiranë, për vjedhje dhe kultivim bimësh narkotike. Të...

Lajmet e fundit