Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

gremine

Rama kujton MARRËVESHJEN me Bashën: E mora për dore se po përfundonte në greminë (Si nxorën kriminelët nga burgu me leje lindje)

Kryeminstri Edi Rama kujtoi marrëveshjen me kreun e opozitës Lulzim Basha në vitin 2017, gjatë takimit me banorët e Mirditës. Rama...

Rally Albania, sllovaku në vendin e parë, bie në greminë, del nga gara

Në garën me motora në “Rally Albania 2018”, nuk munguan as aksidentet. Sllovaku Boris Vlha tashmë është jashtë garës pasi u...

Gazetari i Top Channel publikon fotot dhe i bën thirrje Gjiknurit të ndërhyjë: Greminë e vërtetë, e vetmja zonë në jug

Gazetari i Top Channel, Thoma Nika ia ka bërë thirrje autoriteteve shqiptare, veçanërisht ministrit të Energjitikës dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri që të ndërhyjë sa...

Autobusi humb kontrollin dhe bie në greminë, 26 të vdekur

Të paktën 26 persona kanë humbur jetën dhe dhjetra të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti në Nepal ku një autobus ka...

U rrëzua nga lartësia në Bovillë, zbardhet identiteti i viktimës

Një 32 vjeçar ka ndërruar jetë në spital pas plagëve të shkaktuara nga rrëzimi në një greminë në Bovillë. Ai është Denis...

Nxirret nga gremina 32-vjeçari, dërgohet me helikopter në spital (Video, pamje të rënda)

Një 32 vjeçar është rrëzuar aksidentalisht rreth orës 16:00 në një greminë të thepisur në malin pranë liqenit të Bovillës. Sipas...

Lajmet e fundit