Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

greku

Para shqiptares ka përdhunuar mbi 100 femra, rrëfehet turistja e dhunuar seksualisht nga  ‘Dragoi i Kavos’: U shokova kur mora vesh…

Dimitris Aspiotis, i cili akuzohet se përdhunoi për 48 orë një 34 vjeçare shqiptare, bëhet me dije se ka dhunuar seksualisht mbi 100 femra...

Tentoi të trafikojë municione, kapet në Kakavijë 49-vjeçari grek

Një shtetas grek është arrestuar në pikën kufitare të Kakavijës pasi tentoi të trafikojë një sasi të konsiderueshme municionesh. Shtetasi grek...

Kapen me 9 kg drogë, arrestohet shqiptari dhe greku në Igumenicë

Arrestohet 21-vjeçari shqiptar dhe 63-vjeçari grek në Igumenicë. Greku dhe shqiptari, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije, u...

Vrau biznesmenin grek, arrestohet në Belgjikë shqiptari

Policia greke ka zbardhur vrasjen e biznesmenit Aleksandro Stamatiadhi, të ekzekutuar në prill të vitit 2018 gjatë një grabitjeje me armë në banesën e...

Kapet drogë në kufi, arrestohet një grek dhe një shqiptar

Rreth 30 kg marijuanë janë kapur në Greqi. Lënda narkotike dyshohet se po transportohej me një automjet nga kufiri greko-shqiptar. ...

“Nga sot i jap fund të quajturit grek”, deklarata që çmendi fqinjët: Jam autokton, Shqipëri e Madhe (Video)

Një video e postuar në rrjetet sociale ka tërhequr vëmendje të madhe, pasi në të shfaqet një shtetas grek, i cili bën deklarata të...

Gjendet i plagosur në qeli 21 vjeçari grek, i akuzuar për vrasjen e studentes Eleni Tofaloudi

Është gjetur i plagosur në qeli 21 vjeçari i akuzuar për vrasjen studentes Eleni Tofaloudit në Rodos të Greqisë.   Mediat...

Kapet me 94 kg drogë nga Shqipëria, në pranga 71-vjeçari grek

Arrestiohet në Igumenicë një 71-vjeçar grek pasi u kap 94 kilogram e 720 gram kokainë nga Shqipëria. Burime bëjnë me dije se arretsimi i...

DETAJE të reja, si tentoi t’i ikë rrethimit policor greku që vrau Devi Kasmin

Efthymios Efthimiou, greku i arrestuar si i dyshuari kryesor për vrasjen e Devi Kasmit është munduar rreth 2 orë pas mesnate që të çajë...

DETAJET e telefonatës nga burgu të grekut që ekzekutoi Devi Kasmin: Dy fjalë për policinë shqiptare

Efthymiou Efthymious, 41-vjeçari grek i cili u arrestua si ekzekutor i Devi Kasmit, mbi trupin e të cilit zbrazi 5 plumba e ka mohuar...

Lajmet e fundit