Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

grei

“Më rrahu dhe më kërcënoi”, dëshmia tronditëse e 17-vjeçares Armanda, tregon si e detyroi shqiptari të prostituonte

17 vjeçarja Armanda me origjinë nga Rumania që jeton në Greqi ka treguar sesi e shfrytëzoi për prostitucion shqiptari. Ajo ka treguar se është paguar...

Lajmet e fundit