Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

graso

I paraprihet dëmtimit të megafonëve, shtyllat para kryeministrisë lyhen me graso

Për rreth gjysmë ore pritet të fillojë protesta e opozitës së bashkuar para kryeministrisë. Duke marrë shkas nga herët e kaluara...

PROTESTAT/ ‘Lyerja e shtyllave me graso’, Rama e PRANON për herë të parë dhe ia propozon si strategji FSHF-së: Nga eksperienca jonë…(DEBATI I PLOTË)

Gjatë mbledhjes së përbashkët me FSHF, ku po fliet për skenat e dhunës të ndodhura së fundmi, kryeministri Edi Rama ka pranuar për herë...

Lajmet e fundit