Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

graniti

Më pak i votuari, ja kush është banori që la shtëpinë e Big Brother

Mbrëmë Granditi ka lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother Vip. Graniti në nominim me Monikën, Ilirin dhe Sarën, ishte më pak i votuari, duke e...

Pasi e ëma e “këshilloi” publikisht Granitin për marrëdhënien me Fifin, këngëtarja mes lotësh merr vendimin drastik: Pse s’më kupton (VIDEO)

Fifi dhe Graniti që prej filimit të “Big Brother Vip” kanë qenë në qendër të publikut duke pritur nëse mes tyre do të ndodhë...

Fifi nuk kontrollon xhelozinë, i kërkon llogari Granitit pse “kullot” sytë: Nuk shkoj ti ngjitem në b*thë…

Ndonëse thanë se janë vetëm shok dhe nuk shohim diçka tjetër përveçse miqësisë me njëri-tjetrin, Fifi nuk di të kontrollojë veten dhe vazhdon ti...

Vazhdon me provokime! Graniti ja “plas” në fytyrë Fifit se sa shumë i mungon ish-e dashura

Tenelovela mes Fifit dhe Granitit është duke vazhduar dhe kësaj here e ka rradhën seria kur ky i fundit thotë se e ka marrë...

Fifi përlotet kur flet për Granitin: Nuk kam luajtur me të, më pëlqen shumë…

Fifi është përlotur për shkak të situatës që është krijuar në shtëpi dhe ndarjeve të banorëve në grupe. Mbrëmjen e kaluar, teksa fliste me...

Fifi “e çmendur” pas Granitit, nuk di të ndalet, shikoni momentin kur ajo e prek në vend intim (VIDEO)

Fiksimi i “çmendur” i Fifit ndaj Granitit ka qenë një ndër më të komentuarit së fundmi në media.  Edhe pse ish-futbollisti ia bëri të...

“Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore”, motra e Granitit “shpërthen” ndaj Fifit: Psikopate, manjake, njeri shumë i ulët…

“Dashuria” mes Fifit dhe Granitit përfundoi pa filluar mirë, pasi ky i fundit i tha qartë se e shikon vetëm si motër dhe mes...

Çfarë do të bëje nëse do të puthte Graniti? Ja si përgjigjet Fifi Brenda shtëpisë “Big Brother Vip”

“Big Brother Vip” është kthyer në “show-in” më të ndjekur në ekranet shqiptare. Banorët vazhdimisht bëjnë rrëfime ose deklarata të pathëna më parë në...


Lajmet e fundit