Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

granit xhaka

“Dashuria e jetës sime”, Leonita publikon foton me Granit Xhakën, dedikimi i ëmbël për bashkëshortin

“Bashkëshorti, miku im më i mirë, dashuria e jetës time, Granit Xhaka”.  Kështu e quan Leonita, gruaja e Granit Xhakës, bashkëshortin e saj. Ajo...

Granit Xhaka “gdhend” në krah emrin e veçantë, ja kujt ia dedikon tatuazhin ylli i Arsenalit (VIDEO)

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të dytë pak javë më parë. Çifti u bekua me ardhjen...

“Tani kam dy princesha”, Granit Xhaka bëhet baba për herë të dytë, sjell foton më të bukur nga takimi i parë me vogëlushen e...

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka është bërë baba për herë të dytë. Leonita, bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë princeshën e tyre...

Granit Xhaka surprizon bashkëshorten, i bën dedikimin e ndjerë për ditëlindje (FOTO)

Granit Xhaka ka surprizuar bashkëshorten e tij në ditën e lindjes, ku i ka bërë një dedikim me fjalë të ëmbla. Mesfushori i Zvicrës...

Baba për herë të parë, zbulohet kuptimi i veçantë i emrit të vajzës së Granit Xhakës

Dy ditë më parë Leonita dhe Granit Xhaka u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të vajzës së tyre. ...

U bënë dje prindër për herë të parë, bashkëshortja e Granit Xhakës zbulon emrin e vajzës

Ditën e djeshme mesfushori shqiptar dhe gruaja e tij Leonita u bënë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë...

Merr fund pritja, bashkëshortja e Granit Xhakës sjell në jetë vajzën

Granit Xhaka është bërë baba për herë të parë. Mesfushori shqiptar dhe gruaja e tij Leonita ishin në pritje të një...

Ndeshja Shqipëri-Moldavi, zbulohet i ftuari special i kombëtares (FOTO)

Na ndan vetëm një orë nga ndeshja mes Shqipërisë dhe Moldavisë, e vlefshme për eleminatoret e Euro 2020-të. Edhe mesa duket...

Granit Xhaka luan me Arsenalin, bashkëshortja e tij i shpreh mbështetjen në mënyrën më të ëmbël

Ndërkohë që futbollisti shqiptar Granit Xhaka është duke luajtur kundra Çelsit nën fanellën e Arsenalit, nuk ka munguar mbështetja e shumtë për të. ...

Lajmet e fundit