Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

Granit Shahu

KLP largon përfundimisht nga sistemi i drejtësisë dy prokurorët e Tiranës, një prej tyre ishte në proces vettingu

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar në mënyrë unanime kërkesat e dy prokurorëve të Prokurorisë së Tiranës, Granit Shahu dhe Anila Galanxhi, të...

Pas Shahut, një tjetër prokurore jep dorëheqjen në Prokurorinë e Tiranës

Prokurorja Anila Galaxhni, ka dhënë dorëheqjen nga detyra që mbante në Prokurorinë e Tiranës. Galanxhi ditën e sotme ka dorëzuar dorëheqjen e saj në Këshillin...

Mësohet kandidati i pestë zyrtar për kryeprokuror të përgjithshëm (EMRI)

Kur kanë mbetur edhe vetëm fare pak orë nga skadimi i afatit për të dorëzuar aplikimet për kryeprokuror të përgjithshëm të përkohëshëm, është zyrtarizuar...

Lajmet e fundit