Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

granate

DETAJE TË REJA/ Tragjedia në Cërrik, 27-vjeçari i komunitetit rom mblidhte hekura në kazane për të siguruar jetesën

Erion Rexhepi, 27-vjeçari i cili humbi jetën ditën e sotme në Cërrik i përkiste komunitetit rom. Banorët tregojnë se Rexhepi mblidhte hekura dhe sende të...

Policia Kufitare gjen dy çanta të zeza në Qafë Botë: Sekuestrohen 2 kallashnikovë, një armë zjarri, granatë e fishekë

Policia kufitare ka sekuestruar në kufirin e gjelbër disa armë dhe municion ushtarak. Bëhet me dije se në doganën e Qafë Botë, Sarandë gjatë kontrollit,...

Sulmohet me granatë dore një pikë doganore, informacionet e para

Në prag të mbylljes së procesit të votimit një ngjarje ka ndodhur në një pikë doganore në Kosovë. Sipas mediave vendase mësohet se është sulmuar...

Qëlloi me armë 20-vjeçaren në Vlorë dhe hodhi një granatë në lokal, flet 30-vjeçari: Doja ta trembja jo ta qëlloja

Fadil Likaj, 30 vjeç ditën e djeshme qëlloi me armë zjarri një vajzë 20 vjeçe në Vlorë. Atij Policia me vete i gjeti armën...

Arrestohet shkodrani Fadil Likaj, qëlloi me pistoletë studenten 20 vjeçare në Vlorë, një granatë e hodhi në lokal dhe tjetrën e mbante në dorë

Fadil Likaj, 30 vjeç, është personi që ka qëlluar me armë zjarri një vajzë 20 vjeçe në Vlorë, mesditën e sotme. Ai është arrestuar...

Kërcënoi policinë me grantatë në dorë, arrestohet 51 vjeçari në Gjirokastër, ja çfarë iu gjet në banesë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një 51-vjeçar ka kërcënuar punonjësit e policisë, me një granatë në dorë. Policia bën me dje...

Gjendet një GRANATË pranë banesës së ish-komandantit të FNSH-së në Laprakë

Një granatë është gjendur pranë banesës së një ish-komandanti të FNSH-së në Laprakë. Granata është gjetur pranë murit të një banese...

Tenton të vrasë me GRANATË 2 vëllezër, arrestohet 72-vjeçari (DETAJE)

Një 72-vjeçar është arrestuar nga Policia në Pogradec.Në pranga ka rënë R.F, 72 vjec, banues në Dardhas, Pogradec . Blutë bëjnë...

I vëllai vdiq nga shpërthimi i granatës, si është gjendja e vajzës 9 vjeçare që u transportua në Tiranë

Stabilizohet gjendja e vajzës, 9 vjeçare  e cila i shpëtoi shpërthimit të granatës ditën e djeshme në Bulqizë. Pas disa operacioneve...

TRAGJEDI në Bulqizë/ Vëlla e motër u plas GRANATA teksa luanin, vdes 11-vjeçari, plagoset 9-vjeçarja

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Bulqizë. Vëlla e motër, teksa luanin, u ka plasur në dorë një granatë. Për pasojë...

Lajmet e fundit

Shuhet Arben Shaka

Dita

Standard

Gazeta Shqiptare

Fjala