Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Gramsh

“Fëmijët tanë bënin foto me Chevrolet-in”, banori i zonës: Nëna ime i foli shqip dhe e pyeti “çfarë kërkon aty”, por ai…

Banorët e Gramshit kanë treguar detaje në lidhje me sulmin e djeshëm në Gramsh, ku tre shtetas të huaj kanë tentuar të hynin në...

“Kapitullim! Gjithçka ka rënë”, Grida Duma për incidentin në Gramsh: “Turistët” i vijnë qark repartit, kanë dhe guximin të sulmojnë ushtarakët

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka reaguar në lidhje me incidentin e ndodhur mbrëmë në uzinën ushtarake të Gramshit. “Gjithçka ka rënë! Kapitullim!”, shkruan...

Zbardhet dëshmia e rusëve në Polici: Jemi blogera, fotografojmë objekte të braktisura

Zbardhet dëshmia e dy shtetasve rusë dhë një ukrainasi që tentuan të hyjnë në ambientet e brendshme të uzinës ushtarake të Gramshit dhe u...

“Spiunët” në Gramsh, flet banori i zonës: Erdhën për të hedhur uzinën në erë, flitet se vendosën çipa brenda në brendësi

Nderim Balliu, banor i zonës pranë uzinës së armëve në Gramsh ka treguar frikën e përjetuar një ditë më parë kur 3 shtetas rusë...

Dyshohet se janë spiunë, autoritetet shqiptare njoftojnë Ambasadën Ruse për ndalimin e tre shtetasve në Gramsh

Autoritetet shqiptare kanë vënë në dijeni Ambasadën Ruse në Tiranë për ndalimin e tre shtetasve të huaj, dy rusë dhe një ukrainas, që dyshohet...

Partia Demokratike dënon me ashpërsi aktin “e agresionit”, Berisha: Turistët rusë sulmuan si terroristë

Partia Demokratike ka reaguar lidhur me incidentin e ndodhur mbrëmë në Uzinën ushtarake të Gramshit, ku tre shtetas të huaj, dy rusë dhe një...

EMRAT E RUSËVE / Policia jep informacion për ngjarjen: Përdorën spraj paralizues, janë nga 24 deri në 33-vjeç (DETAJET)

Drejtoria e policisë së Elbasanit ka reaguar për herë të parë në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Uzinën e Përpunimit të Armëve në...

Sulmi “rus” në Gramsh, Partia e Lirisë thirrje qeverisë: Kryeministri dhe ministri i Mbrojtjes të ndërpresin pushimet dhe të japin informacion para shqiptarëve

Partia e Lirisë ka reaguar pas sulmit të tre shtetasve të huaj gjatë tentativës për të “infiltruar” Uzinën ushtarake në Gramsh. Përmes një postimi në...

E BUJSHME / Tre RUSË tentojnë të “infiltrojnë” në Uzinën Ushtarake të Gramshit, sulmojnë dhe plagosin ushtarët shqiptarë (FOTO-DETAJE)

Tre shtetas të huaj, me pasaporta ruse dhe ukrainase, kanë tentuar të infiltrojnë Uzinën Ushtarake në Gramsh gjatë mbrëmjes së sotme, por janë përplasur...

 Në Gramsh rikthehet tradita e festës së 18 gushtit

Katër netë feste me aktivitete të ndryshme kulturore dhe artistike ishte kryefjala e kësaj jave në qytetin e Gramshit e cila kulmoj në natën...


Lajmet e fundit