Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
0.5kmh
0 %
Hën
6 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
12 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Gramsh

Vrasja në Gramsh, gjykata “arrest me burg” për Arlind Llallën

Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën “arrest me burg” për Arlind Llallën, 25 vjeç, i cili vrau pak ditë më parë me thikë shtetasin...

Zbardhet vrasja në Gramsh, viktima dhe autori u konfliktuan në lokal, 1 km më larg 29 vjeçari u godit me thikë

Është zbardhur ngjarja e rëndë që tronditi Gramshin, ku një 29 vjeçar i vra pas një konflikti banal. Burime nga policia konfirmojnë për Newsbomb,...

Përplasen dy autovetura, plagoset rëndë një fëmijë

Një aksident automobilistik me pasojë plagosjen e një fëmije ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Cërrik - Gramsh. Dy...

Mbushja e liqenit të Banjës izolon banorët e fshatit, lundrojnë me mjete primitive drejt Gramshit (Video)

Rruga që është në ndërtim e sipër nuk është përfunduar dhe sipas banorëve ajo rrugë përfundon në shtator dhe deri në shtator këta...

Hiqen nga puna 47 punonjës të administratës së Bashkisë në Gramsh

47 punonjës të administratës së Bashkisë në Gramsh hiqen nga puna, pas vendimit që është marrë gjatë mbledhjes të Këshillit Bashkiak. ...


Lajmet e fundit