Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

Gramsh

Hëngrën e pinë bashkë, i zoti i shtëpisë dhunon krushkun

Një 77 vjeçar është dhunuar nga krushku i tij në fshatin Poroçan të Gramshit, pas një debati të ndodhur në tavolinë. Sipas...

Ngjarje e rëndë në Gramsh, vetëvritet një burrë, sqaron policia

Në lagjen “Sporti” Gramsh, shtetasi A.Z., 79 vjeç është vetëvrarë me armë gjahu çifte në banesën e tij. Sipas policisë, nga...

Rama publikon VIDEO dhe jep lajmin që në mëngjes: Aksion kombëtar për…

Të kthyer në një rutinë tashmë, kryeministri Rama ashtu siç bën çdo ditë edhe mëngjesin e sotëm ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij...

Punë ka por duhen profesionistë… Ja cili qytet e rrëzon shprehjen e famshme të Ramës

Një qytet i vogël me rreth 20 mijë banorë, rreth 50 km larg Elbasanit ndodhet qyteti i Gramshit. Një qytet...

Lajmet e fundit