Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

Gramsh

‘Të q*fsha motrën’, del VIDEO e PLOTË! Ja si kreu i PD shan rëndë policët

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Elbasanit për hetime të mëtejshme.    

Aksident në Gramsh, makina përplas autobusin me punëtorët e HEC-it (VIDEO)

Një aksident automobilistik ka ndodhur në orët e para të mengjesit të ditës së sotme në aksin rrugor Gramsh-Moglicë. Aksidenti ka ndodhur në vendin...

Banorët në panik, hajdutët bëjnë kërdinë me vjedhje në këtë qytet të Shqipërisë, dyshime se bashkëpunojnë me policinë

Vjedhjet e njëpasnjëshme kanë terrorizuar banorët e qytetit të Gramshit koëht e fundit. Vetëm brenda pak javëve kanë ndodhur disa grabitje të banesave dhe...

Vdes në rrethana misterioze një person në lokal (EMRI)

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në një fshat të Gramshit. Shtetasi Olsi Lativi 42-vjeç me banim në fshatin Grabovë...

Aksident në Gramsh, makina përplas 5 vjeçarin

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e sotme në qytetin e Gramshit, ku një makinë ka përplasur një 5 vjeçar. ...

Plagosja me armë në mes të Gramshit, identifikohet autori (EMRI)

Një plagosje me armë në mes të qytetit të Gramshit mesditën e sotme, ka tronditur të gjithë opinionin, ndërkohë që është mësuar edhe identiteti...

Kamioni ra në humnerë, dalin DETAJET, si e hodhi qëllimisht shoferi sepse…

Të tjera detaje dalin nga ngjarja që ndodhi në Gramsh, ku një kamion ra në humnerë ditën e djeshme. Kamioni ra nga...

E RËNDË në Gramsh/ Kamioni bie në humnerë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak më parë në qytetin e Gramshit, ku një kamion mësohet se ka rënë në humnerë. ...

Lajmet e fundit