Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

gramoz memaj

Gjendet një makinë e djegur në kufi me Greqinë, dyshohet se e përdorën vrasësit e 40-vjeçarit në Ksamil

Një makinë e djegur është gjetur pranë kufirit me Greqinë, dhe dyshohet se është përdorur nga vrasësit e 40-vjeçarit Gramoz Memaj pak ditë më...

Ekzekutimi i biznesmenit në Ksamil, policia shoqëron 10 qytetarë, katër persona bashkëpunuan për vrasjen e Gramoz Memajt

Gramoz Memaj, mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme pas një atentati me armë zjarri. Biznesmeni nga Ksamili dyshohet se është ndjekur nga autorët, dhe...

Vrasja e biznesmenit në Ksamil: Autorët e pritën para shtëpisë, e qëlluan me pistoletë sapo parkoi makinën, kamerat e hotelit kanë filmuar ngjarjen

Gramoz Memaj, mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme pas një atentati me armë zjarri, shkruan newsbomb.al. Biznesmeni nga Ksamili dyshohet se është ndjekur nga...

Lajmet e fundit