Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

gramoz kozeli

Rozana Radi merr vendimin e papritur, pas një dekade pauze dhe pyet fansat: Serenata apo metropolitana (FOTO)

Rozana Radi pritet të rikthehet sërish në muzikë pas në pauze prej gati 10 vitesh. Ka qenë vetë moderatorja, e cila ka postuar një video...

Lajmet e fundit