Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

grabitje

Tentuan të grabisin banesat, por “dolën huq”, arrestohen tre “skifterët” shqiptarë në Francë

Tre persona me kombësi shqiptare u arrestuan nga autoritetet në Francë, pasi akuzohen se kanë kryer disa tentativa për vjedhje në Val-d’Oise të Francës....

Grabitje dhe trafik droge në rezidencat e studentëve në Greqi, dalin fotot dhe emrat e bandës “Esko”,10 “ushtarët” shqiptarë

Këto janë fotot e 14 anëtarëve të bandës së “Ekos”, mes tyre 10 shqiptarë, që kryenin grabitje dhe trafik droge në rezidencat studentore të...

Autor i disa grabitjeve me dhunë, arrestohet 39-vjeçari i rrezikshëm në Shkodër

Një 39-vjeçar me precendent të theksuar kriminal ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, pasi akuzohet për disa vjedhje. Bëhet me dije se në...

Vodhi 170 mijë lekë në banesën e të moshuarit në Burrel, shoqërohet në polici 12-vjeçari

Policia e Matit ka shoqëruar një 12-vjeçar, i cili dyshohet se ka vjedhur banesën e një personi si dhe ka marrë një shumë të...

Grabitet banesa në Mat, autorët e maskuar marrin 2 mln lekë

Një banesë ka rënë pre e një grabitje në fshatin German në Mat. Mësohet se ngjarja ka ndodhur tre ditë më parë dhe se grabitësit...

Grabitja në Divjakë/ Policia jep detaje për ngjajen: Një person mori paratë nën kërcënimin e armës, po punohet për kapjen e autorit

Policia ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me grabitjen e ndodhur në Divjakë pasditen e sotme pas denoncimit të bërë nga deputeti i Partisë...

Arrestohet “skifteri” 21-vjeçar nga Durrësi, grabiste bizneset përgjatë aksit Rrogozhinë-Fier

Një 21-vjeçar nga Durrësi ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohen për një sërë vjedhjes në aksin rrugor “Rrogozhinë-Fier”. Bëhet me dije se në...

Grabitën me armë shtëpinë në Krujë, Policia arreston në kohë rekord dy “skifterat” nga Laçi

Dy të rinj nga Laçi kanë rënë në prangat e Policisë, pasi mbrëmjen e djeshme kanë grabitur me armë shtëpinë e një personi në...

I grabitën dyqanin në Korçë, flet pronari: Ishin katër persona të maskuar dhe armatosur

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja që ka ndodhur herët në mëngjes në Korçë. Pronari Bledar Leska foli në një prononcim për media ku...

Grabitet një dyqan në Korçë, hajdutët marrin lekë, cigare dhe alkool

Një dyqan në Voskop të Korçës ka rënë pre e një grabitje herët në mëngjes. Bnëhet me dije se rreth orës 05:00 është grabitur dyqani....


Lajmet e fundit