Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

grabitje rinas

Manja: Koncesionarit të Rinasit mund t’i ndërpritet kontrata. Autorët nuk riskojnë pa ditur vlerën e parave

Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja ka paralajmëruar se koncesionarit të aeroportit “Nënë Tereza” mund t’i ndërpritet kontrata pas thyerjes së sigurisë dhe grabitjes...

Ushtria në Rinas, Basha: Akti i fundit antikushtetues i qeverisë ilegjitime

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha thotë se vendimi i Ministrisë së Brendshme për të dislokuar forcat e armatosura në Aeroportin “Nënë Tereza” pas...

“Dështoi kompania kineze”, PD i përgjigjet Ramës: Cila kompani? Se janë disa, të dyshimta dhe ‘offshore’…

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se koncesionarët kinezë të Aeroportit të Rinasit dështuan. Përmes Departamentit të...

Adriatik Llalla ishte pasagjer në avionin ku u grabitën 7 milion euro

Ish-kryeprokurori Adriatik Llalla ishte pasagjer në avionin e grabitur sot në aeroportin Nënë Tereza. Kështu ka deklaruar gazetarja Klodiana Lala, e...

Del FOTO e grabitësit të vrarë: Me antiplumb, pranga dhe armatim të rëndë

Publikohet foto e grabitësit që mbeti i vrarë sot gjatë tentativës për t’u larguar nga aeroporti i Rinasit, së bashku me 3 bashkëpunëtorë të...

Grabitja në Rinas, reagon Sandër Lleshaj: Policia u përplas me armë, sekretari i partisë sulmon…

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për grabitjen armatosur të 7 milion eurove ditën e sotme në aeroportin e Rinasit. ...

‘LUFTË’ me kallashnikov: Grabitësit e armatosur rëndë i hodhën GRANATË policisë. Si ndodhi përplasja (VIDEO)

Shkëmbimi i zjarrit mes 4 grabitësve të 7 milion eurove në Rinas mund të krahasohet me një skenë lufte. Autorët kanë...

DETAJE / GRABITJA ndodhi BRENDA AVIONIT të PASAGJERËVE, autorët rrëmbyen rreth 7 MILION EURO të disa bankave. Si e vrau policia një prej grabitësve

Grabitja e rreth 7 milion eurove në Aeroportin e Rinasit ditën e sotme ka nxjerrë në pah skandalin me sugurinë në aeroportin e vetëm...

Lajmet e fundit