Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

grabitje ne vlore

Maskat në Vlorë, grabitet pika e basteve

Një pikë bastesh sportive është bërë pre e një grabitje ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e...

Emrat / Grabitësit e bankës në Vlorë u lanë të lirë nga Gjykata pak muaj më parë, ja veprat penale

Policia ka arritur të identifikojë dy grabitësit e bankës në Vlorë dhe ka arrestuar njërin prej tyre. Sipas vendimit të gjykatës, rezulton se ata...

Lajmet e fundit